Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Adresówki

( ilość produktów: 38 )

Adresówka to takie skrócone, najczęściej ozdobne ID Twojego kota. Koty często chodzą Swoimi drogami. I wszystko jest w porządku, kiedy wracają do domu po udanej, czasami męczącej eskapadzie. Ale ile razy widzieliście na słupach, drzewach ogłoszenia "zaginął kot", "znaleziono kota" i na tych kartkach wydrukowane najczęściej mało czytelne zdjęcie "zbiega" oraz numery telefonów, pod którymi na informacje czekają rodzice, zrozpaczonych dzieci, które utraciły Swojego najlepszego czworonożnego przyjaciela.

I w takich przypadkach ADRESÓWKA jest niezastąpiona. Umieszczone na niej dane, przynajmniej imię kota i Twój numer telefonu, to już jest prosta droga do kontaktu z Tobą.

Zauważam wystraszonego kota pod drzewem czy krzakiem, a może pod balkonem. Domyślam się, że jest na "gigancie" ale co ja mogę zrobić. Chcąc pomóc temu biedakowi, zapewniam mu chwilową opiekę. I co dalej..... Czy mam przespacerować się po okolicy i wypatrywać tych nieszczęsnych kartek.

UWAGA!!!

NAGRODA!!!

A jeśli kot miałby adresówkę to problem zostałby szybko rozwiązany.

W naszej ofercie znajdują się adresówki, które są grawerowane na indywidualne zamówienie oraz takie, które wypełnisz samodzielnie niezbędnymi danymi.

pixel