Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Moonlight - karmy dla kotów

( ilość produktów: 16 )

Szukając karmy, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mruczków, warto zapoznać się z produktami marki Moonlight. Są to wysokiej jakości, naturalne, aromatyczne, zdrowe dania zawierające kawałki mięsa lub ryby. Wyroby te pozbawione są polepszaczy smaku, kukurydzy, soi czy jakichkolwiek produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Na uwagę zasługuje tutaj także system No-Hairball, który skutecznie zapobiega tworzeniu się kul włosowych w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Produkty Moonlight doskonale sprawdzają się w roli uzupełnienia pełnowartościowej karmy. Warto wspomnieć również o tym, że spełniają one wszystkie normy bezpieczeństwa. Wykorzystywane do produkcji karm dla kotów Moonlight mięso kurczaków jest świeże, nigdy nie jest to mięso mrożone i pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych hodowli. Jeżeli chodzi natomiast o tuńczyka i owoce morza, transportowane są one specjalnymi statkami rybackimi i dostarczane w mrożonej postaci.

Karma dla kotów Moonlight Dinner nr 8

Pierwsza propozycja karmy dla kotów Moonlight z naszego asortymentu to Dinner nr 8. W jej składzie znaleźć można między innymi kurczaka, marchew oraz dynie. Dodatkowo zawiera ona oligosacharydy, które skutecznie zapobiegają przed powstawaniem kul włosowych. Problem ten związany jest z tym, że koty przy częstym wylizywaniu sierści językiem połykają sierść. W znaczącej części przypadków są one w stanie wydalać nadmiar włosów - czy to wraz z kałem, czy przez zwracanie złogów. Niekiedy jednak organizm zwierzęcia może nie radzić sobie z ich usuwaniem. W konsekwencji tego, połknięte włosy mogą kumulować się w przełyku oraz żołądku, tworząc kule włosowe powodujące zaburzenia pracy układu pokarmowego. Problem ten dotyczy w szczególności kotów długowłosych oraz intensywnie liniejących.

Karma dla kotów Moonlight Dinner 2

W naszym asortymencie nie brak również karm dla tych kotów, które są miłośnikami ryb oraz owoców morza. Przykładem może być karma dla kotów Moonlight Dinner 2, która w swoim składzie zawiera tuńczyka, krewetki oraz kurczaka. Produkt ten dobrze sprawdzać będzie się zarówno wśród młodych, jak i dorosłych kotów. Dlaczego warto zdecydować się na zakup takiej mokrej karmy? Jest ona bardzo lubiana przez koty, a to ze względu na fakt, że zawiera więcej tłuszczu, który w pozytywny sposób wpływa na smakowitość danego produktu. Co więcej, ta mokra karma zawiera więcej białka, które jest uznawane przez koty za wyjątkowo atrakcyjne. Ze względu na swoją delikatną strukturę, dobrze sprawdza się ona u zwierząt z brakami w uzębieniu. To jednak nie koniec zalet mokrej karmy dla kotów Moonlight Dinner 2. Sprzyja ona również odchudzaniu i utrzymaniu prawidłowej wagi ciała zwierząt.

pixel