Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Fish4Cats - karmy dla kotów

( ilość produktów: 21 )

Fish4Cats – wysokiej jakości karma bytowa, która wpływa na odpowiedni rozwój kociego organizmu

Znajdująca się w naszej ofercie karma Fish4Cats dla kota to idealna propozycja dla pupili w każdym wieku. Dzięki wysokiej zawartości mięsa oraz braku zbóż zapewnia sprawne funkcjonowanie układu pokarmowego i skutecznie zmniejsza ryzyko różnego rodzaju dolegliwości w postaci wymiotów czy biegunek. Warto przy tym wspomnieć, że kot jako ścisły mięsożerca powinien spożywać przede wszystkim mięsne karmy, których głównym składnikiem nie będą warzywa, zboża czy różnego rodzaju zapychacze w postaci skrobi. W efekcie dobrze zbilansowana karma dostarczy kotu niezbędnych składników, które wpłyną na zdrowe funkcjonowanie całego organizmu.

Wysokomięsna karma Fish4Cat – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Jak już wspomnieliśmy, niewątpliwą zaletą karmy Fish 4 Cats okazuje się jej skład, który wyróżnia się wysoką zawartością mięsa oraz brakiem zbóż. Ponadto na uwagę zasługuje duży wybór różnego rodzaju smaków, spośród których warto wymienić między innymi tuńczyka, krewetki, sardynki czy kraba. Za sprawą wyrazistego zapachu oraz pysznej galaretki oferowana karma bardzo dobrze sprawdza się w przypadku nieco bardziej wybrednych kotów.

Z tego też powodu stają się godnym uwagi wyborem dla kotów, które są w trakcie zmiany żywienia, przede wszystkim gdy chodzi o zmianę gorszej jakościowo karmy na wysokomięsną. W takiej sytuacji koty przyzwyczajone do gorszych karm, w których znajduje się wiele dosmaczaczy, nie chcą spożywać puszek o wysokiej zawartości mięsa. Dlatego warto na początku mieszać karmy między innymi z takimi produktami jak Fish4Cats.

Mokra karma Fish4Cats, która zapewnia odpowiednie nawodnienie

Rozważając wybór idealnej karmy dla kota, warto między innymi zwrócić uwagę na mokre karmy Fish4Cats. Dzięki wysokiej wilgotności zapewniają kotom odpowiedni poziom nawodnienia, który okazuje się niezwykle ważny dla prawidłowej pracy nerek oraz całego układu moczowego. Dlatego też warto pamiętać, że koty pobierają większość wody z pokarmu, co wynika z ich pustynnego pochodzenia. Decydując się na mokrą karmę, można z powodzeniem obliczyć dzienne zapotrzebowanie kota na wodę i sprawdzić, czy spożywana karma w pełni je zaspokaja — jeśli nie, dobrym pomysłem jest dolanie do karmy brakującej ilości wody.

pixel