Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Legowiska dla kotów

( ilość produktów: 215 )

Legowiska dla kota, to miękkie i wygodne miejsca do spania, które pozwalają pupilowi odpocząć oraz zregenerować siły. W Zooglobe znajdziesz leżanki i przytulne budki dla kota w różnych kształtach, formach i rozmiarach. Sprawdź ofertę i wybierz posłanie dla swojego kota! Każdy kot jest inny: zarówno pod względem temperamentu, jak i upodobań. Zachowania i preferencje niektórych zwierzaków definiuje również często ich przeszłość. Koty z trudną przeszłością często szukają spokoju i izolują się od otoczenia, chowając się w miejscach, które uważają za bezpieczne.

Budka dla kota: legowisko o wielu zastosowaniach

Jeśli masz wycofanego lub lękliwego kociego indywidualistę, to legowisko typu budka dla kota, ustawione w cichym i spokojnym miejscu zapewni mu doskonały komfort wypoczynku i schronienie. Taka konstrukcja to oczywiście rozwiązanie nie tylko dla strachliwych pupili. Budka dla kota zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwa, więc doskonale sprzyja wypoczynkowi tych zwierzaków, które po prostu lubią się chować. Budki dla kota dostępne są w dwóch rozmiarach: mniejszym (dla jednego kota lub kilku drobnych kociaków, które lubią przebywać razem)większym (dla dużego kota, bądź małego albo średniego psa) lub kilku większych kotów)

Posłanie dla kotów – różne rodzaje dla pupili o różnych charakterach!

Legowiska dla kota mogą mieć różne formy. Częstym wyborem są kanapy, które zapewniają wygodę zarówno jednemu zwierzakowi, jak i kilku kotom, które lubią spędzać ze sobą czas. Większe kanapy to doskonały pomysł na legowisko dla 2 kotów, mniejsze zaś sprawdzą się jako legowisko dla małego kotka lub pieska.Twój kot to baczny obserwator, który zdaje się wręcz oceniać wszystkich z góry – i to dosłownie? Półki dla kota, zawieszone na ścianie lub przymocowane do drapaka na odpowiedniej wysokości zapewnią mu rewelacyjny punkt widokowo-wypoczynkowy. Takie leżaki dla kota pomogą zaspokoić również potrzebę wspinania się czy skakania – bo do legowiska zawieszonego na wysokości pupil musi się przecież jakoś dostać!

Miękkie legowisko dla kota: wygodne posłanie to szczęśliwy kot!

Wyspany, najedzony i wygłaskany kot to szczęśliwy kot! A zadowolony zwierzak to równie szczęśliwy właściciel. Twój pupil to mały wygodnicki, który lubi spać na miękkim podłożu? Spraw mu więc przytulne, miękkie i ciepłe legowisko. Duże modele (jak wspomniane kanapy czy budki) swobodnie pomieszczą nawet kilka zwierzaków. W ofercie Zooglobe znajdziesz również inne posłania dla kotów. To także norki, w których kociak może się schować, ale także miękkie materace – na podłogę i parapet – które izolują od twardego podłoża. Oprócz klasycznych legowisk dla kotów, w tym miejscu znajdziesz także różne kocyki i narzuty. Wybierz dla swojego kotka to, co lubi najbardziej!

 

pixel