Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nature - karmy dla psów

( ilość produktów: 8 )

Aby pies mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem przez długie lata, należy zadbać o odpowiedni dobór karmy. Bogaty wybór tego typu produktów znaleźć można w naszym sklepie internetowym Zooglobe. Przykładem jest karma dla psów Nature. Tym, co wyróżnia produkty dostępne w tej serii, jest fakt, że w aż 40% składają się one z najwyższej jakości mięsa. Co więcej, pozbawione są sztucznych konserwantów, czy sztucznych dodatków. Sprawia to, że ryzyko wystąpienia problemów skórnych, czy żołądkowych jest tutaj ograniczone do minimum. Karmy dla psów Nature nie zawierają ponadto zbóż, które bardzo często mogą być przyczyną reakcji alergicznych. Zamiast tego, znaleźć można tutaj warzywa i owoce, stanowiące znakomite źródło witamin oraz minerałów. Karmy Nature dostępne są w kilku różnych wersjach, co sprawia, że z łatwością można dopasować je do indywidualnych potrzeb żywieniowych danego psa.

Holistyczna karma dla psów Nature

Karma dla psów Nature to wyrób holistyczny. Co to oznacza? Podejście holistyczne to inaczej podejście całościowe. Każdy właściciel psa zdaje sobie sprawę z faktu, że jedzenie przeznaczone dla ludzi nie znajdzie zastosowania u czworonogów. Karma Nature tworzona jest z myślą o wpływie diety na cały psi organizm - tak na zachowanie zwierzęcia, jak i funkcjonowanie poszczególnych jego organów. Dlaczego warto zdecydować się na zakup tego produktu? Jako że bazuje ona na mięsie, jest łatwa w trawieniu i łagodna dla układu pokarmowego psa. Zbilansowany jadłospis, bazujący na odpowiednio dopasowanych składnikach odżywczych, umożliwia optymalny rozwój organizmu zwierzęcia. Co więcej, dieta holistyczna jest pozbawiona ciężkostrawnych, sztucznych składników. Jako że karma dla psów Nature gwarantuje optymalną ilość składników odżywczych, skutecznie minimalizuje ona ryzyko chorób oraz alergii pokarmowych wywołanych niedoborami.

Karma dla psów Nature z jagnięciną i łososiem

W naszym sklepie znaleźć można między innymi karmę dla psów Nature z jagnięciną. Co to za produkt? Karma wyprodukowana została z najwyższej jakości, naturalnych składników, które nie wywołują reakcji alergicznych. Źródłem białka jest tutaj mięso jagnięce bogate w białka oraz witaminy z grupy B. Składniki te mają znaczący wpływ na działanie układu nerwowego u psów. W karmie tej znaleźć można także żelazo, fosfor oraz cynk, które przyczynią się do powstawania czerwonych krwinek. Karma zawiera zarówno świeżą jagnięcinę bez kości oraz dehydryzowaną. Znaleźć można tutaj także ziemniaki, drożdże, czy pulpę buraczaną. Druga propozycja z naszego asortymentu to karma dla psów Nature z łososiem. Ryba ta jest bogata w kwasy tłuszczowe Omega-3, które skutecznie obniżają poziom cholesterolu. Oprócz tego w pozytywny sposób wpływają one na kondycję psiej sierści i skóry oraz rozwój mózgu i układu nerwowego. Kwasy Omega-3 wspomagają także układ krwionośny oraz serce.

 

pixel