Darmowa dostawa od 750,01 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Farmina dla psa

( ilość produktów: 9 )

Farmina przykłada szczególną wagę do jakości surowców. Produkty docierają do fabryk świeże, od zaufanych dostawców, przede wszystkim włoskich. Każda dostawa przechodzi przez szereg procedur jakościowych zanim trafi na linie produkcyjne.

Firma korzysta z systemów analizy wewnętrznej, jak również ściśle współpracuje z zewnętrznymi uniwersytetami i klinikami, z którymi prowadzi badania i rozwiązuje konkretne problemy związane z żywieniem zwierząt. Każdy test jest potwierdzany specyficznym protokołem doświadczalnym.

Karma Farmina – w czym tkwi jej wyjątkowość?

Ocena jakości karmy dla psów powinna skupiać się nie tylko na wymienianych w specyfikacji wartościach odżywczych, lecz na weryfikacji pochodzenia naturalnego zastosowanych składników. Karma dla psa Farmina wypełnia wszelkie wymogi profesjonalnych hodowców psów, dostarczając produkt żywieniowy o doskonałych właściwościach.

Odżywianie czworonożnych pupili to rozległy temat, gromadzący rozmaite opinie. Za uniwersalną prawdę można natomiast uznać dążenie do zintegrowania w suchej karmie zbilansowanej kompozycji składników, jakich potrzebuje każdy pies. U producenta Farmina karma dla psa nie zna żadnych kompromisów na jakości. Już na wstępie warto zaznaczyć, że karma Farmina nie ma w swoim składzie genetycznie modyfikowanych składników, sztucznych konserwantów oraz białka sojowego. Pozostaje zatem całkowicie bezpieczna dla układu trawiennego psów wszelkich ras. Suchy pokarm od producenta Farmina bardzo dobrze sprawdzi się u psów zagrożonych wystąpieniem alergii dzięki czemu staje się doskonałą metodą na ograniczenie tego ryzyka. Bazując wyłącznie na naturalnych produktach, włoski producent tworzy nową jakość na rynku zbilansowanych pokarmów dla psów. Jej wyrazem od lat pozostaje karma Farmina, którą z dumą prezentujemy w ofercie sklepu Zooglobe.

Karma dla psa Farmina – rodzaje pokarmów

W Zooglobe doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne potrzeby żywieniowe wykazują psy odmiennych ras. Rozbieżne zalecenia dietetyków dotyczą także psów w innym przedziale wiekowym. Nie można także zapominać o rozmaitych preferencjach smakowych naszym ulubieńców, których właściciele pragną sprawić, aby spożywanie pokarmu stanowiło także element przyjemności. Stworzenie jednej uniwersalnej karmy mijałoby się z celem. Dlatego u producenta Farmina karma dla psa pojawia się w dziesiątkach wersji. Mając na uwadze ogromne zalety wynikające z żywienia psów tego typu karmą, w sklepie Zooglobe zawarliśmy kilkadziesiąt karm od producenta Farmina, przeznaczonych dla rozmaitych psów i różniących się kompozycją smakową.

Dla szczeniaków oraz karmiących suk rasy średniej doskonałym wyborem staje się np. karma Farmina w serii Ecopet. Prowadzimy dystrybucję tego produktu w opakowaniach 2,5 kg oraz 12 kg. Zakup większego opakowania okazuje się lepszą opcją pod względem ekonomicznym, jednak wymaga uprzedniego poznania preferencji smakowych psa. Karmę Farmina Ecopet udostępniamy także w wersji dla psów dorosłych, zarówno małych, jak i dużych ras. Dobór karmy do wagi i wieku psa ma fundamentalne znaczenie dla układu trawiennego. Wielkość granulatu musi uwzględniać możliwości dokładnego przeżucia pokarmu przez zwierzę, co zapewni optymalne przyswojenie składników odżywczych w żołądku i nie wywoła efektu niestrawności.

Selekcja suchej karmy dla psa może następować także w oparciu o wiek zwierzęcia. Karma Farmina dla psa w podeszłym wieku ma podobnej wielkości granulat, co pokarm przeznaczony dla szczeniaków, jednak zdecydowanie różni się kompozycją składników odżywczych. Starsze psy wymagają mocnych dawek substancji wspierających układ kostny i nerwowy, natomiast psy w fazie intensywnego wzrostu muszą otrzymać w karmie dużą ilość białek i witamin. Doświadczenie producenta Farmina w tworzeniu karm dla psów skutkuje uznaniem ze strony hodowców psów rasowych na całym świecie. W Zooglobe dajemy możliwość czerpania korzyści z karm Farmina dla każdego właściciela czworonogów.

Farmina dla psa – właściwości zdrowotne

Farmina karma dla psów ma skład zawierający przynajmniej 50% mięsa. W przeciwieństwie do najtańszych propozycji karm dostępnych na rynku, mięso pochodzi z hodowli ekstensywnej, w której nie stosuje się konserwantów żywieniowych, a zwierzęta przebywają na co dzień w naturalnym środowisku. Karma dla psa Farmina została ponadto wzbogacona o pakiet witamin i minerałów. Ich ilość pozostaje zależna od przeznaczenia danej karmy. Wszelkie dodatki dietetyczne w postaci witamin, kwasu foliowego czy żelaza wykazują korzystny wpływ na utrzymanie zwierzęcia w dobrym zdrowiu przez wiele lat. Karma Farmina to także bogate źródło dobrze przyswajalnych kwasów Omega 3, od których zależy prawidłowe funkcjonowanie ogromnej liczby procesów w organizmie.

Karma dla psów Farmina – jak wybrać najlepszy produkt?

Dzięki naszemu partnerowi – producentowi Farmina karma dla psów w formie suchego granulatu stanowi obecnie standard zbilansowanych metod żywienia czworonogów. Każdy produkt znajdujący się w ofercie sklepu Zooglobe daje gwarancję jakości. Wybór można zatem ograniczyć do preferencji smakowych psa, a także jego wieku i rozmiaru. Dokładny opis każdej karmy, jaki jest dołączany do wszystkich produktów, dostarcza szczegółowych informacji o przeznaczeniu pokarmu i jego właściwościach. Producent Farmina dla psa każdej rasy stworzył doskonałą propozycję dietetyczną, stwarzającą optymalne warunki do rozwoju.

Farmina karma dla psa – oferta sklepu Zooglobe

Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą suchych karm dla psów, dostępną za pośrednictwem sklepu Zooglobe. Zamieszczając wyroby producenta Farmina karma dla psa staje się kompletną metodą żywieniową, dającą pełnowartościowy pakiet składników odżywczych. W razie potrzeby służymy pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania żywieniowego, dostosowując karmę do konkretnej rasy i wieku psa.

pixel