Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Suplementy na masę dla psów

( ilość produktów: 2 )

Utrzymanie prawidłowej masy mięśniowej może być łatwiejsze z suplementami diety dla psa na masę. Dlaczego dbałość o mięśnie Twojego czworonoga jest tak ważna? To one bowiem odpowiadają za jego aktywność ruchową, umożliwiają mu przemieszczanie się, utrzymanie równowagi czy prawidłową postawę ciała. Odpowiednio zbudowana masa mięśniowa jest również naturalną tarczą ochronną psa przed wszelkimi urazami i kontuzjami. Zwrócenie na nie szczególnej wagi i dbałość o nie, pozytywnie wpłynie na utrzymanie zdrowia i kondycji Waszych czworonogów. Mięśnie wszystkich psów każdego dnia mają do spełnienia wiele zadań. Odpowiadają m.in. za utrzymanie jednakowej temperatury ciała, dlatego tak ważne jest, aby nie zapominać o nich również w codziennej diecie. 

Suplementy diety dla psa na masę na zooglobe.pl 

Oczywiście każdy pies jest inny i należy dobierać suplementację, biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby. Produkty poprawiające masę będą wskazane wszystkim psom trenującym. Ich organizmy, jak i innych psów aktywnych fizycznie „pracują” na zwiększonych obrotach, a co za tym idzie ich zapotrzebowanie na witaminy i inne składniki odżywcze znacząco się zwiększa. Potrzebują one więc wsparcia, które będzie korzystnie wpływało na ich wydolność. Jednym z suplementów diety dla psa na masę obecnych w naszym sklepie jest produkt Game Dog Muscle Booster. Preparat ten nie tylko wspiera budowę masy mięśniowej, ale również zwiększa wytrzymałość i wydajność mięśni. Składniki aktywne zawarte w opisywanym suplemencie są pochodzenia naturalnego i zapobiegają rozpadowi białka mięśniowego, co przyśpiesza regeneracja po intensywnym treningu. Z tego względu suplementacja jest szczególnie wskazana u psów sportowych, aktywnych fizycznie, pracujących i wystawowych, dla których opiekunów ważne są ich osiągnięcia. Dla psów sportowych będzie idealnym uzupełnieniem ich planu dietetycznego oraz treningowego. 

Suplementy diety dla psa - jak działają? 

Preparaty na masę, które zawierają m.in. taurynę, są polecane w szczególności dla psów aktywnych fizycznie. Uzupełniając dietę, będą wpływać na wzmocnienie mięśni psa, jednocześnie przyczyniając się do jego lepszej kondycji i tym samym minimalizując ryzyko wystąpienia urazów. W przypadku szczeniaków suplementy będą odgrywać znaczącą rolę w rozwoju ich układu masowo - mięśniowego. U psów w sile wieku, aktywnych fizycznie, będą wzmacniały mięśnie podczas wysiłku fizycznego oraz pomogą w podtrzymaniu dobrej kondycji fizycznej. Natomiast u starszych psów, u których widoczne jest pogorszenie sprawności fizycznej, będą wspierać prawidłowe funkcjonowania mięśni i wzmacniać je. Ponadto mają też działanie zapobiegające zanikowi mięśni, które może się pojawić ze względu na postępujący proces starzenia. Wspomniane suplementy na masę będą szczególnie istotne dla psów sportowych, u których rozwój muskulatury i siły mięśniowej jest istotny, aby polepszyć wyniki treningowe. Stosowane dodatkowo przy wszelkich schorzeniach mięśni i stawów będą doskonałym wsparciem dla Waszego czworonoga. Suplementy diety dla psa na masę mogą być także przyjmowane doraźnie, kiedy pies wymaga rekonwalescencji w wyniku uszkodzenia komórek mięśniowych, urazów kończyn lub kiedy konieczne było ich długotrwałe unieruchomienie, spowodowane na przykład złamaniem czy zabiegiem operacyjnym. 

Składniki suplementów dla psa na masę

Składniki zawarte w suplementach dla psa na masę zostały starannie wyselekcjonowane i dobrane. Wszystkie z nich są pochodzenia naturalnego, przez co nie powodują uzależnienia, a ich stosowanie nawet długotrwałe jest całkowicie bezpieczne. Znajdujące się w nich mikro i makroelementy charakteryzuje wysoka wchłanialność, dzięki czemu ich działanie jest kompleksowe i wpływa pozytywnie na samopoczucie czworonogów, a efekty można obserwować już po krótkim czasie ich stosowania. We wspomnianym produkcie Game Dog Muscle Booster znajdują się m.in. hydrolizowane białko wołowe, które jest źródłem niezbędnych aminokwasów, bromelanina, czyli enzym, który wspiera trawienie białek oraz witaminy z grupy B, przyczyniające się do właściwego funkcjonowania układu nerwowego.

pixel