Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki / Gryzaki

( ilość produktów: 10 )

Zabawki i gryzaki to nieodłączne elementy wyposażenia każdej, psiej wyprawki. Jeżeli chodzi o pierwsze z nich, powinny być dopasowane do wieku oraz rozmiarów zwierzęcia. Dlaczego odpowiedni dobór zabawek dla psa jest tak ważny? Każdy czworonóg potrzebuje ciągłej stymulacji intelektualnej, gryzienia, żucia oraz zabawy z opiekunem czy innymi zwierzętami. Jedynie wówczas może się on w pełni prawidłowo rozwijać. Dostępne w naszym asortymencie zabawki dla psów podzielić można na kilka kategorii. Do wyboru są tutaj produkty edukacyjne, do gryzienia, pluszaki czy przeznaczone do aktywności na zewnątrz. Jeżeli chodzi o gryzaki dla psów, skutecznie odwracają one uwagę szczeniaka od przedmiotów, takich jak buty, zajmując go na długi czas. Poszczególne modele różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania. Do wyboru mamy gryzaki z tworzywa sztucznego oraz naturalnego. Godne polecenia są także modele aromatyzowane.

Najlepsze zabawki dla psa z naszego sklepu

W jakiego rodzaju zabawki dla psa zaopatrzyć można się w naszym sklepie internetowym? Godnym polecenia produktem tego typu jest między innymi Chuckit Ultra Tug Small. Zabawka przeznaczona jest dla małych psów. Piłka ma średnicę 5 cm i jest niezwykle wytrzymała. Została wykonana z naturalnej gumy i jest dostępna w kolorze pomarańczowo-niebieskim. Zabawka zawiera wytrzymałą taśmę służącą do wygodnego rzucania. Należy pamiętać, że nie jest dedykowana szczeniętom do zabawy w formie przeciągania (co może uszkodzić jeszcze dość słabo osadzone zęby i doprowadzić do ich uszkodzenia, a następnie nieprawidłowego ułożenia). Sprawdzi się jedynie w przypadku psów dorosłych. Unosi się na wodzie, więc bez obaw można bawić się z psem w okolicy zbiornika wodnego. W naszym sklepie zaopatrzyć można się także w produkty marki Skinneeez w postaci np. szopa, wiewiórki, lisa, kaczki czy koguta. Co ważne, wykonane są z materiału imitującego naturalne futerko i nie zawierają wypełnienia. Są zatem bezpieczne,  nawet po ich uszkodzeniu nadal mogą pełnić swoją funkcję. Podobne zabawki proponuje również marka Ferribiella. Podczas ich gryzienia psy mechanicznie oczyszczają swoje zęby. Uwielbiają je gryźć, traktując jak swoją zdobycz. 

Latająca zabawka Chuckit! Rugged Flyer Large

Kolejna propozycja to Chuckit! Rugged Flyer Large. Jest to latająca zabawka do aportowania, stworzona z myślą o zabawie z silnymi psami. Wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością. Jej podstawę stanowi sztywny rdzeń wykonany z twardego, odpornego polipropylenu. Zewnętrzna warstwa zabawki to ożebrowania z gumy TRP. Taka konstrukcja nie rani okolic pyska zwierzęcia i jest bardzo łatwa do aportowania. Nie jest przeznaczona do żucia. Znakomicie sprawdzać będzie się podczas zabaw na lądzie, jak i w wodzie. Rzucona na taflę wody, nie zatonie. Jej kolor gwarantuje optymalną widoczność. Średnica zabawki to 25 cm, grubość - 3 cm, a waga 100 gr. 

Godne polecenia gryzaki z naszego asortymentu

Nasz sklep internetowy oferuje także różnego rodzaju gryzaki dla psów. Zaopatrzyć możecie się tutaj między innymi w Fuxtreme Antimicrobal Bone. Gryzak ten przeznaczony jest dla małych zwierząt. Najlepiej sprawdzać będzie się w okresie wyrastania mlecznych zębów między 4., a 6. tygodniem życia i pomiędzy 3., a 6. miesiącem, kiedy do czynienia mamy z wymianą zębów. W naszym sklepie dostępne są one w różnych rozmiarach, można więc bez problemu dopasować odpowiednią wielkość względem zwierzęcia. Gryzak ma smak kurczaka i został wykonany z wysokiej jakości nylonu. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Gryzak skutecznie zaspokaja naturalną potrzebę żucia. Pomaga w zachowaniu higieny uzębienia, skutecznie masując dziąsła. Zawiera substancje hamujące rozwój mikroorganizmów. Co ważne, polecany jest przez lekarzy weterynarii. 

Naturalne gryzaki z poroża jeleniowatych

W naszym asortymencie znaleźć można także naturalny gryzak z poroża jeleniowatych (daniel, jeleń, łoś, kozioł). Pozyskiwane do jego produkcji materiały pochodzą z tak zwanych zrzutów, czyli poroży w naturalny sposób zgubionych przez zwierzęta na wiosnę. Gryzak znajduje zastosowanie w przypadku zarówno młodych, jak i dorosłych psów. Ze względu na to, że jest odporny na gryzienie, posłużyć może zwierzęciu nawet przez kilka miesięcy. Gryzak nie ulega rozmiękczeniu na skutek żucia oraz działania śliny. Ułatwia on czyszczenie zębów. Przez gryzienie prowadzi do usuwania nalotu oraz kamienia nazębnego. Do zalet tego produktu zaliczyć można również to, że nie wywołuje on nieprzyjemnych zapachów.

pixel