Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Schesir - karmy dla kotów

( ilość produktów: 23 )

Naturalna karma dla kotów Schesir, która okazuje się idealnym uzupełnieniem kociej diety

Wysokiej jakości karma ma bardzo duży wpływ na prawidłowy rozwój kota oraz na odpowiednie funkcjonowanie całego kociego organizmu. Dzieje się tak, ponieważ dostarcza pupilowi wszystkich ważnych witamin i składników odżywczych, dzięki czemu opiekun nie musi martwić się o konieczność stosowania dodatkowych suplementów. Ponadto karma o wysokiej zawartości mięsa pomaga zapobiec wielu chorobom, spośród których warto wyróżnić otyłość, cukrzycę czy choroby nerek. Dlatego też w naszej ofercie pojawia się karma dla kota Schesir, która wyróżnia się starannie przemyślanym składem oraz wykorzystaniem wysokiej jakości produktów. Warto dowiedzieć się, jakie są jej najważniejsze zalety i zdecydować, czy okaże się godnym uwagi wyborem dla danego kota.

Schesir karma dla kota – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Proponowana naturalna karma dla kotów Schesir wyróżnia się dużą zawartością mięsa, które nie pochodzi z podrobów, dzięki czemu okazuje się idealnym wyborem dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym. Warto również wspomnieć, że za sprawą mokrej konsystencji pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawodnieniu kota. Wynika to z faktu, że koty jako zwierzęta pochodzące z terenów pustynnych, pobierają wodę przede wszystkim z pokarmu, nie z przygotowanych specjalnie misek. Z tego też powodu wysoka wilgotność karmy dla kota Schesir sprawia, że zarówno nerki, jak i pęcherz pracują prawidłowo, co zmniejsza ryzyko powstawania zbyt wysokiego pH czy kryształów.

Jako że oferowana przez markę Schesir karma mokra dla kota występuje w wielu różnorodnych smakach, staje się godną uwagi propozycją dla czworonogów, które są nieco wybredne. Idealną puszkę znajdą przede wszystkim koci miłośnicy kurczaka, tuńczyka, krewetek czy wołowiny. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że naturalna karma dla kotów Schesir występuje zarówno w wersji z pyszną galaretką, jak i pachnącym sosem, który skutecznie zachęca koty do zjedzenia ze smakiem całego przygotowanego posiłku. Co więcej, jako że karma dla kota Schesir to karma filetowa, bardzo dobrze sprawdza się w funkcji uzupełnienia podawanej karmy bytowej.

Schesir karma mokra dla kota, która pomaga w zmianie nawyków żywieniowych

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, niższej jakości karmy dla kota zawierają dosmaczacze, które uzależniają zwierzęta od danego smaku i w efekcie wpływają na większe wybrzydzanie oraz na niechęć do spożywania karmy o wysokiej zawartości mięsa. Wówczas karmy dla kota proponowane przez markę Schesir stają się ciekawym i skutecznym sposobem na łatwe przestawienie kota na zdrowszy sposób odżywiania. Dzieje się tak, ponieważ za sprawą sosików i galaretek koty chętniej zwracają uwagę na karmę filetową niż wysokomięsną bytową. Z tego też powodu godnym uwagi rozwiązaniem staje się mieszanie spożywanej wcześniej karmy z puszkami lub saszetkami Schesir. W efekcie kot stopniowo przyzwyczai się do spożywania mięsnych posiłków i przekona się do ich smaku, co pozytywnie wpłynie na jego rozwój oraz zdrowie.

pixel